KONST / Litografier / Färglitografi 17004416
nr 1700 4416
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 217/310. Färglitografi, bildmått: 36x51 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:27:48
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr